Książka zawód trener personalny

Książka

Zawód: Trener Personalny

Nasz poradnik pozwoli Ci odpowiedzieć na pytania:

  1. Jak wygląda specyfika zawodu trenera personalnego w Polsce?
  2. Jak pozyskać pierwszego klienta?
  3. Jak skutecznie prowadzić pierwszą konsultację?
  4. Jak budować markę osobistą?
  5. Kiedy otworzyć własną firmę?
  6. Czy przychód pasywny w branży fitness to mit?
  7. Jak to wszystko połączyć i od czego zacząć?

Nasz poradnik to 178 stron wiedzy

Rozdziały

ROZDZIAŁ I

Dlaczego zostałem trenerem?

W rozdziale pierwszym zaczynam od dokładnego opisu i specyfiki zawodu oraz staram się znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego chcesz właściwie zostać trenerem?

Rozdział II

Przygotowanie

W kolejnej części skupiam się na pierwszych krokach, które powinieneś podjąć, żeby rozpocząć pracę jako trener. Pomogę Ci znaleźć odpowiednie lektury, kursy oraz osoby, które przyspieszą i zoptymalizują ten proces.

Rozdział III

Zacznij pracę

W rozdziale ,,Zacznij pracę’’ pokażę Ci z kolei, jak pozyskać pierwszego klienta, wybrać odpowiedniego pracodawcę oraz jak przeprowadzić pierwszą konsultację treningową.

Rozdział IV

Marka osobista

Kolejnym elementem, bez którego ciężko Ci będzie zaistnieć na rynku fitness, i cieszyć się wysokimi zarobkami, jest Twoja silna marka osobista. Jej tworzenie to nic innego jak budowanie wizerunku eksperta na rynku fitness.

Rozdział V

Załóż firmę

W tej części zawarłem informacje, które ułatwią Ci proces zakładania oraz prowadzenia własnego biznesu. Biznesplan, działania marketingowe, sprzedaż – to pojęcia, które w praktycznym ujęciu zostały omówione w tym miejscu.

Rozdział VI

Rozwiń biznes

Kolejne ważne zagadnienie to przyszłość zawodu trenera personalnego, a więc i możliwości Twojego dalszego rozwoju. Zrozumiesz, dlaczego produkty online i przychód pasywny staną się Twoim obowiązkiem, a nie dalekim planem.

Rozdział VII

Zacznij działać

Celem tego rozdziału jest zmotywowanie Cię do podjęcia natychmiastowych działań i wykorzystanie wiedzy zdobytej w tej książce w praktyce. Jeśli podejmiesz wyzwanie, możesz liczyć na moją pomoc.

Rozdział VIII

Filozofia treningowa

Ostatni ósmy rozdział to rodzaj dodatku do książki, w którym zawarliśmy wybrane artykuły Akademii Train Movement.

Wybierz wersje dla siebie

Opinie kursantów

Trening motoryczny
Fajny pomysł na książkę. Moim zdaniem, powinien ją przeczytać każdy, kto pracuje w tym biznesie – nie tylko początkujący trener. Piotr zadaje fundamentalne pytanie: dlaczego chcesz być trenerem? Bo motywacja finansowa to trochę za mało. Zwraca także uwagę na aspekty psychologiczne. Czysto techniczną wiedzę dużo łatwiej zdobyć niż umiejętność pracy z klientem, budowanie relacji. A właśnie o tym jest ta książka.
Tomasz Geborys
Trening funkcjonalny
Jestem zły na Piotra, że nie napisał tej książki wcześniej, kiedy zaczynałem pracę trenerską. Byłaby dla mnie świetnym drogowskazem. Piotr mądrze zwraca uwagę, że nasz zawód nie ogranicza się do liczenia powtórzeń. Uświadamia, że praca trenera może być wspaniałą ścieżką rozwoju osobistego. Świetna lektura dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę w tym zawodzie.
Aleksander "Alex" Kowalczuk

Notka o autorze

Piotr Czajkowski

Trener personalny, szkoleniowiec oraz współzałożyciel akademii Train Movement, w której wyszkolono już ponad 5000 trenerów. Jest absolwentem AWF w 3 miastach (Gdańsk, Warszawa, Barcelona). Szkolił się u najlepszych specjalistów na świecie (M.Boyle, M.Verstegen, E.Cressey). Pomaga trenerom personalnym budować silną markę i wyróżnić się na rynku fitness.

Książka zawód trener personalny

KUP KSIĄŻKE!

Wyjątkowa cena 49,99zł

178 stron wiedzy